Trigger
Skip to main content
Home Appliances
Products
Offers
Service
Experience Bosch
The All-Black Series
Your location
Select location
Featured
Price
Buyable
Categories
All Filters
Matching Products (22)
Cleaning and care set for stainless steel surfaces
00311964
₹1,599.00
MRP ₹1,599.00
TAX included
Packing unit: 1 piece
Available for order
Buy online
Add to cart
Stainless steel conditioning cloth
Conditioning cloths for stainless steel surfaces
00312007
₹1,199.00
₹239.80 / Pcs
MRP ₹1,199.00
TAX included
Packing unit: 1 piece
Available for order
Buy online
Add to cart
Liquid descaler set
Non-dangerous liquid descaler Region WEST (Languages: de,en,es,fr,it,nl,pt); 4x 250 ml bottle
00312013
₹2,699.00
₹2,699.00 / L
MRP ₹2,699.00
TAX included
Packing unit: 4 piece
Currently unavailable
Buy online
Add to cart
Cleaning and care set for fully automatic coffee machines
00311965
₹2,499.00
MRP ₹2,499.00
TAX included
Packing unit: 1 piece
Unavailable
Buy online
Add to cart
Liquid descaler set
Non-dangerous liquid descaler Region NORTH (de,en,cs,da,et,fi,lt,lv,no,pl,ru,sk,sv); 4x 250 ml bottle
00312012
₹865.00
₹865.00 / L
MRP ₹865.00
TAX included
Packing unit: 4 piece
Currently unavailable
Buy online
Add to cart
Water filter
Water Filter For coffee machines
00461732 • TCZ6003
₹865.00
MRP ₹865.00
TAX included
Packing unit: 1 piece
Currently unavailable
Buy online
Add to cart
Cleaning & descaling set
Maintenance set for fully automatic coffee machines: Cleaning tablets and liquid descaler (follow-up: DE: 00312014. AT,CH,LU,BE: 00312015)
00311813
₹715.00
MRP ₹715.00
TAX included
Packing unit: 1 piece
Unavailable
Buy online
Add to cart
Descaling tablets
Region EAST (Sprachen: de, en, zh-CN, zh-TW)
00311976
₹715.00
₹238.33 / Pcs
MRP ₹715.00
TAX included
Packing unit: 3 piece
Currently unavailable
Buy online
Add to cart
Cleaning & descaling set
Maintenance set for fully automatic coffee machines Cleaning tablets and liquid descaler
00311980
₹715.00
MRP ₹715.00
TAX included
Packing unit: 1 piece
Unavailable
Buy online
Add to cart
Cleaning & descaling set
Maintenance set for fully automatic coffee machines Cleaning tablets and liquid descaler
00311981
₹715.00
MRP ₹715.00
TAX included
Packing unit: 1 piece
Currently unavailable
Buy online
Add to cart
Descaling tablets
for coffee machines Contents: 3 pieces (36 gr) - sufficient for 3 treatments
00311821 • TCZ8002
₹715.00
₹238.33 / Pcs
MRP ₹715.00
TAX included
Packing unit: 1 piece
Unavailable
Buy online
Add to cart
Descaling tablets
suitable for coffee machines
00311975
₹715.00
₹238.33 / Pcs
MRP ₹715.00
TAX included
Packing unit: 3 piece
Currently unavailable
Buy online
Add to cart
You have viewed 12 of 22 results
Load more
Caution Notice - Global Enterprises (Hyderabad)