Skip to main content
BOSCH logoHome Appliances

Matching Products (22)

Cleaning and care set for stainless steel surfaces

Cleaning and care set for stainless steel surfaces

00311964
₹1,599.00
TAX included
Packing unit: 1 piece

Available for order

Stainless steel conditioning cloth Conditioning cloths for stainless steel surfaces

Stainless steel conditioning cloth Conditioning cloths for stainless steel surfaces

00312007
₹1,199.00
₹239.80 / Pcs
TAX included
Packing unit: 1 piece

Available for order

Liquid descaler set Non-dangerous liquid descaler Region WEST (Languages: de,en,es,fr,it,nl,pt); 4x 250 ml bottle

Liquid descaler set Non-dangerous liquid descaler Region WEST (Languages: de,en,es,fr,it,nl,pt); 4x 250 ml bottle

00312013
₹2,699.00
₹2,699.00 / L
TAX included
Packing unit: 4 piece

Currently unavailable

Cleaning and care set for fully automatic coffee machines

Cleaning and care set for fully automatic coffee machines

00311965
₹2,499.00
TAX included
Packing unit: 1 piece

Unavailable

Liquid descaler set Non-dangerous liquid descaler Region NORTH (de,en,cs,da,et,fi,lt,lv,no,pl,ru,sk,sv); 4x 250 ml bottle

Liquid descaler set Non-dangerous liquid descaler Region NORTH (de,en,cs,da,et,fi,lt,lv,no,pl,ru,sk,sv); 4x 250 ml bottle

00312012
₹865.00
₹865.00 / L
TAX included
Packing unit: 4 piece

Currently unavailable

Water filter Water Filter For coffee machines

Water filter Water Filter For coffee machines

00461732 • TCZ6003
₹865.00
TAX included
Packing unit: 1 piece

Currently unavailable

Cleaning & descaling set Maintenance set for fully automatic coffee machines: Cleaning tablets and liquid descaler (follow-up: DE: 00312014. AT,CH,LU,BE: 00312015)

Cleaning & descaling set Maintenance set for fully automatic coffee machines: Cleaning tablets and liquid descaler (follow-up: DE: 00312014. AT,CH,LU,BE: 00312015)

00311813
₹715.00
TAX included
Packing unit: 1 piece

Unavailable

Descaling tablets Region EAST (Sprachen: de, en, zh-CN, zh-TW)

Descaling tablets Region EAST (Sprachen: de, en, zh-CN, zh-TW)

00311976
₹715.00
₹238.33 / Pcs
TAX included
Packing unit: 3 piece

Currently unavailable

Cleaning & descaling set Maintenance set for fully automatic coffee machines Cleaning tablets and liquid descaler

Cleaning & descaling set Maintenance set for fully automatic coffee machines Cleaning tablets and liquid descaler

00311980
₹715.00
TAX included
Packing unit: 1 piece

Unavailable

Cleaning & descaling set Maintenance set for fully automatic coffee machines Cleaning tablets and liquid descaler

Cleaning & descaling set Maintenance set for fully automatic coffee machines Cleaning tablets and liquid descaler

00311981
₹715.00
TAX included
Packing unit: 1 piece

Currently unavailable

Descaling tablets for coffee machines Contents: 3 pieces (36 gr) - sufficient for 3 treatments

Descaling tablets for coffee machines Contents: 3 pieces (36 gr) - sufficient for 3 treatments

00311821 • TCZ8002
₹715.00
₹238.33 / Pcs
TAX included
Packing unit: 1 piece

Unavailable

Descaling tablets suitable for coffee machines

Descaling tablets suitable for coffee machines

00311975
₹715.00
₹238.33 / Pcs
TAX included
Packing unit: 3 piece

Currently unavailable

You have viewed 12 of 22 results